Позитивне мислення – Як щастя впливає на ваше життя?
25 червень 2021

Позитивне мислення – Як щастя впливає на ваше життя?

Вже доведено, що позитивні емоції продовжу життя! Але чому саме позитивне мислення так важливе у сучасному суспільстві?
Вчені-медики з різних куточків світу в своїх дослідженнях розглядають одну і тут саму проблему, як позитивне ставлення до життя і виділяють її з поміж інших.
На практиці вони помітили, що людина з серйозним захворюванням, концентруючись на приємних для неї речах, автоматично підвищує свій імунітет та не дає розвиватись депресії.
Щоб почуватись щасливими, потрібно всього лише:
1) Рухатись. При фізичні активності виділяються ендорфіни, що дарують нам щастя, задоволення та покращують настрій.
2)Присвятити себе улюбленій справі.Це може бути не лише робота, а й соціально важливі проекти, волонтерство, хобі.
3)Слідкувати за своїм раціоном. Не пропускайте прийоми їжі, але і не переїдайте. Слідкуйте за кількістю вітамінів в організмі.
4)Піклуватись про психічне здоров’я.Соціалізуйтесь, це значно зменшує ризик депресивних станів, синдрому вигорання та серцево судинних хвороб. Та вчіться при цьому розпізнавати стани, коли всього понад міру.
5) Не дозволяйте маленьким неприємностям управляти вашим днем!
Щастя можливо і потрібно «практикувати», а бачити у всьому позитивне, гарне та розслаблююче, розвиває та зміцнює наш організм!

Related news

Синдром ХХІ століття
17 серпень 2021
Синдром ХХІ століття

Емоційне вигорання стає дедалі поширеним. Не дарма фахівці називають його “Синдромом XXI століття”.😥 Ранніми симптомами є: ▪️загальне почуття втоми ▪️невизначене почуття занепокоєння ▪️порушення зі сторони травлення ▪️головні болі ▪️проблеми зі сном ▪️дратівливість ▪️вороже ставлення до роботи ▪️втрата мотивації ▪️відчуття “непотрібності” Виявили у себе більшість з цих ознак? Не хвилюйтеся! Боротися з вигоранням можна, для цього […]

Профілактика онкозахворювань, навіщо проходити медогляд?
9 серпень 2021
Профілактика онкозахворювань, навіщо проходити медогляд?

Онкологія – друга за частотою причина смерті після серцево-судинних захворювань. На жаль, неможливо повністю захистити себе і своїх близьких від цієї хвороби, але існує ефективна профілактика раку, яка знижує ризик захворювання до мінімуму. Основні поради з профілактики онкологічних захворювань: 1.  Вчасно звертатися до лікаря з приводу будь-яких захворювань і порушень здоров’я. 2. Строго виконувати всі […]

en_USEN