Позитивне мислення – Як щастя впливає на ваше життя?
25 червень 2021

Позитивне мислення – Як щастя впливає на ваше життя?

Вже доведено, що позитивні емоції продовжу життя! Але чому саме позитивне мислення так важливе у сучасному суспільстві?
Вчені-медики з різних куточків світу в своїх дослідженнях розглядають одну і тут саму проблему, як позитивне ставлення до життя і виділяють її з поміж інших.
На практиці вони помітили, що людина з серйозним захворюванням, концентруючись на приємних для неї речах, автоматично підвищує свій імунітет та не дає розвиватись депресії.
Щоб почуватись щасливими, потрібно всього лише:
1) Рухатись. При фізичні активності виділяються ендорфіни, що дарують нам щастя, задоволення та покращують настрій.
2)Присвятити себе улюбленій справі.Це може бути не лише робота, а й соціально важливі проекти, волонтерство, хобі.
3)Слідкувати за своїм раціоном. Не пропускайте прийоми їжі, але і не переїдайте. Слідкуйте за кількістю вітамінів в організмі.
4)Піклуватись про психічне здоров’я.Соціалізуйтесь, це значно зменшує ризик депресивних станів, синдрому вигорання та серцево судинних хвороб. Та вчіться при цьому розпізнавати стани, коли всього понад міру.
5) Не дозволяйте маленьким неприємностям управляти вашим днем!
Щастя можливо і потрібно «практикувати», а бачити у всьому позитивне, гарне та розслаблююче, розвиває та зміцнює наш організм!

Схожі новини

Море, сонце, пляж…Як уникнути сонячного удару?
29 червень 2021
Море, сонце, пляж…Як уникнути сонячного удару?

Літо – безмежно радісний час для відпочинку та подорожей. Але, як і кожна пора року, воно містить у собі свої неприємні сюрпризи. Одні з них – сонячний та тепловий удар! В чому різниця сонячного та теплового удару? Сонячний удар – людина може отримати під прямими сонячними променями, а тепловий навіть знаходячись в приміщенні, яке погано […]

Підтримка старшого покоління після COVID-19
15 червень 2021
Підтримка старшого покоління після COVID-19

Статистика пандемії стверджує, що саме – люди похилого віку зазнають найбільшої небезпеки. Особливо піддаються впливу ті, у кого вже існували захворювання, адже вони мають більший ризик розвитку серйозних та потенційно небезпечних для життя симптомів від вірусу. Страхова компанія «Варто» усвідомлює серйозність негативного впливу, та пропонує дотримуватись певних правил для підтримки старшого покоління: ✔️Захищайте себе, для […]

ukUK