Підтримка старшого покоління після COVID-19
15 червень 2021

Підтримка старшого покоління після COVID-19

Статистика пандемії стверджує, що саме – люди похилого віку зазнають найбільшої небезпеки.
Особливо піддаються впливу ті, у кого вже існували захворювання, адже вони мають більший ризик розвитку серйозних та потенційно небезпечних для життя симптомів від вірусу.
Страхова компанія «Варто» усвідомлює серйозність негативного впливу, та пропонує дотримуватись певних правил для підтримки старшого покоління:
✔️Захищайте себе, для запобігання поширення вірусу, слідкуйте за своїм станом, та по можливості зберігайте соціальну дистанцію, аби не передати вірус.
✔️Запропонуйте технічну допомогу, необхідно завжди залишатися на зв’язку, і тому користуйтеся технологіями для спілкування з родиною. Для деяких літніх людей освоїти їх може стати проблемою, тому запропонуйте їм свою допомогу, та завжди підтримуйте зв’язок.
✔️Виконуйте їх доручення, вирушити за рецептами ліків, здійснити покупки буває не аби як складно, тому залиште старших вдома, та здійсніть відповідні покупки.
✔️Часто спілкуйтесь, згідно з опитуваннями відсутність спілкування може лякати, та ускладнитись в майбутньому депресією. Використовуйте телефон та відеодзвінок, текстові повідомлення аби ваші рідні були щасливі.

Related news

Синдром ХХІ століття
17 серпень 2021
Синдром ХХІ століття

Емоційне вигорання стає дедалі поширеним. Не дарма фахівці називають його “Синдромом XXI століття”.😥 Ранніми симптомами є: ▪️загальне почуття втоми ▪️невизначене почуття занепокоєння ▪️порушення зі сторони травлення ▪️головні болі ▪️проблеми зі сном ▪️дратівливість ▪️вороже ставлення до роботи ▪️втрата мотивації ▪️відчуття “непотрібності” Виявили у себе більшість з цих ознак? Не хвилюйтеся! Боротися з вигоранням можна, для цього […]

Профілактика онкозахворювань, навіщо проходити медогляд?
9 серпень 2021
Профілактика онкозахворювань, навіщо проходити медогляд?

Онкологія – друга за частотою причина смерті після серцево-судинних захворювань. На жаль, неможливо повністю захистити себе і своїх близьких від цієї хвороби, але існує ефективна профілактика раку, яка знижує ризик захворювання до мінімуму. Основні поради з профілактики онкологічних захворювань: 1.  Вчасно звертатися до лікаря з приводу будь-яких захворювань і порушень здоров’я. 2. Строго виконувати всі […]

en_USEN