Підтримка старшого покоління після COVID-19
15 червень 2021

Підтримка старшого покоління після COVID-19

Статистика пандемії стверджує, що саме – люди похилого віку зазнають найбільшої небезпеки.
Особливо піддаються впливу ті, у кого вже існували захворювання, адже вони мають більший ризик розвитку серйозних та потенційно небезпечних для життя симптомів від вірусу.
Страхова компанія «Варто» усвідомлює серйозність негативного впливу, та пропонує дотримуватись певних правил для підтримки старшого покоління:
✔️Захищайте себе, для запобігання поширення вірусу, слідкуйте за своїм станом, та по можливості зберігайте соціальну дистанцію, аби не передати вірус.
✔️Запропонуйте технічну допомогу, необхідно завжди залишатися на зв’язку, і тому користуйтеся технологіями для спілкування з родиною. Для деяких літніх людей освоїти їх може стати проблемою, тому запропонуйте їм свою допомогу, та завжди підтримуйте зв’язок.
✔️Виконуйте їх доручення, вирушити за рецептами ліків, здійснити покупки буває не аби як складно, тому залиште старших вдома, та здійсніть відповідні покупки.
✔️Часто спілкуйтесь, згідно з опитуваннями відсутність спілкування може лякати, та ускладнитись в майбутньому депресією. Використовуйте телефон та відеодзвінок, текстові повідомлення аби ваші рідні були щасливі.

Схожі новини

Море, сонце, пляж…Як уникнути сонячного удару?
29 червень 2021
Море, сонце, пляж…Як уникнути сонячного удару?

Літо – безмежно радісний час для відпочинку та подорожей. Але, як і кожна пора року, воно містить у собі свої неприємні сюрпризи. Одні з них – сонячний та тепловий удар! В чому різниця сонячного та теплового удару? Сонячний удар – людина може отримати під прямими сонячними променями, а тепловий навіть знаходячись в приміщенні, яке погано […]

Позитивне мислення – Як щастя впливає на ваше життя?
25 червень 2021
Позитивне мислення – Як щастя впливає на ваше життя?

Вже доведено, що позитивні емоції продовжу життя! Але чому саме позитивне мислення так важливе у сучасному суспільстві? Вчені-медики з різних куточків світу в своїх дослідженнях розглядають одну і тут саму проблему, як позитивне ставлення до життя і виділяють її з поміж інших. На практиці вони помітили, що людина з серйозним захворюванням, концентруючись на приємних для […]

ukUK