Синдром ХХІ століття
17 серпень 2021

Синдром ХХІ століття

Емоційне вигорання стає дедалі поширеним. Не дарма фахівці називають його “Синдромом XXI століття”.😥
Ранніми симптомами є:
▪️загальне почуття втоми
▪️невизначене почуття занепокоєння
▪️порушення зі сторони травлення ▪️головні болі
▪️проблеми зі сном
▪️дратівливість
▪️вороже ставлення до роботи
▪️втрата мотивації
▪️відчуття “непотрібності”

Виявили у себе більшість з цих ознак? Не хвилюйтеся! Боротися з вигоранням можна, для цього дотримуйтесь наступних рекомендацій:
1. Відключіть зв’язок
Це найважливіша стратегія, яка дасть вам відпочити і перезарядитися.
Якщо у свій вихідний ви не можете собі дозволити повністю припинити робоче листування, то хоча б не перевіряйте пошту весь день – встановіть для цього конкретний час.
2. Заплануйте час для відпочинку
Відпочинок так само важливий, як і робота. Навіть щось просте, як “почитати 30 хвилин”, може справити на вас значний позитивний ефект. Планування відпочинку та дозвілля не пов’язаного з роботою – підвищує настрій і жагу до життя.
3. Організуйте власний time management
Велика частина стресу, яка накопичується за день, зазвичай, викликана низькою організацією роботи. Це заважає ефективно її виконувати. Виділіть час на те, щоб спокійно організувати свої процеси, заспокоїтися і відчути, нарешті, що все під контролем.
4. Пам’ятайте про людей, які підтримують вас
Коли ви відчуваєте стрес, вам хочеться уникати людей, але насправді вони можуть стати ефективною зброєю проти вигорання. Рідні та друзі завжди здатні підтримати. Спілкуйтеся з ними частіше, це допоможе знизити стрес і нагадати про те, що життя радісне.

Дотримання цих порад допоможе вам залишатися здоровими та життєрадісними.
З турботою СК “Варто”!

Схожі новини

Профілактика онкозахворювань, навіщо проходити медогляд?
9 серпень 2021
Профілактика онкозахворювань, навіщо проходити медогляд?

Онкологія – друга за частотою причина смерті після серцево-судинних захворювань. На жаль, неможливо повністю захистити себе і своїх близьких від цієї хвороби, але існує ефективна профілактика раку, яка знижує ризик захворювання до мінімуму. Основні поради з профілактики онкологічних захворювань: 1.  Вчасно звертатися до лікаря з приводу будь-яких захворювань і порушень здоров’я. 2. Строго виконувати всі […]

Як зняти стрес, щоб не втратити голову?
2 серпень 2021
Як зняти стрес, щоб не втратити голову?

Фізичні вправи – це здоров’я! Але в разі стресу, бездумно займаючись в спортзалі можливо тільки погіршити ситуацію. Що приведе до подавленого гніву – який небезпечний для здоров’я. Якщо ви злитесь, найкраще проаналізувати причину гніву, описати це почуття, написавши причини і можливі наслідки ситуації, що склалась. Тоді емоції стихнуть і можна буде прийняти конструктивне рішення. Спорт […]

ukUK