Як зняти стрес, щоб не втратити голову?
2 серпень 2021

Як зняти стрес, щоб не втратити голову?

Фізичні вправи – це здоров’я!
Але в разі стресу, бездумно займаючись в спортзалі можливо тільки погіршити ситуацію. Що приведе до подавленого гніву – який небезпечний для здоров’я.
Якщо ви злитесь, найкраще проаналізувати причину гніву, описати це почуття, написавши причини і можливі наслідки ситуації, що склалась.
Тоді емоції стихнуть і можна буде прийняти конструктивне рішення. Спорт в свою чергу допомагає вгерулювати біохімічні процеси, які від негативних переживань можуть призвести до гормонального дисбалансу, тілесних зажимів.
Аналіз + спорт = гарне самопочуття!
Що ж робити коли вами починає керувати гнів?
1. Вийти з території, де є ті хто провокує вас на емоції;
2. Піти в цьому стані кудись (тут можна покричати, щоб випустити негативну енергію), пробігти 100-200 м;
3. Подихати, перевести подих;
4. Подумати про те, як ви можете захистите себе, щоб така ситуація не повторилась.
 Наступного разу, коли вас переповнює гнів, спробуйте один із вище запропонованих варіантів.

Схожі новини

Синдром ХХІ століття
17 серпень 2021
Синдром ХХІ століття

Емоційне вигорання стає дедалі поширеним. Не дарма фахівці називають його “Синдромом XXI століття”.😥 Ранніми симптомами є: ▪️загальне почуття втоми ▪️невизначене почуття занепокоєння ▪️порушення зі сторони травлення ▪️головні болі ▪️проблеми зі сном ▪️дратівливість ▪️вороже ставлення до роботи ▪️втрата мотивації ▪️відчуття “непотрібності” Виявили у себе більшість з цих ознак? Не хвилюйтеся! Боротися з вигоранням можна, для цього […]

Профілактика онкозахворювань, навіщо проходити медогляд?
9 серпень 2021
Профілактика онкозахворювань, навіщо проходити медогляд?

Онкологія – друга за частотою причина смерті після серцево-судинних захворювань. На жаль, неможливо повністю захистити себе і своїх близьких від цієї хвороби, але існує ефективна профілактика раку, яка знижує ризик захворювання до мінімуму. Основні поради з профілактики онкологічних захворювань: 1.  Вчасно звертатися до лікаря з приводу будь-яких захворювань і порушень здоров’я. 2. Строго виконувати всі […]

ukUK