Позитивне мислення – Як щастя впливає на ваше життя?
25 червня 2021

Позитивне мислення – Як щастя впливає на ваше життя?

Вже доведено, що позитивні емоції продовжу життя! Але чому саме позитивне мислення так важливе у сучасному суспільстві?
Вчені-медики з різних куточків світу в своїх дослідженнях розглядають одну і тут саму проблему, як позитивне ставлення до життя і виділяють її з поміж інших.
На практиці вони помітили, що людина з серйозним захворюванням, концентруючись на приємних для неї речах, автоматично підвищує свій імунітет та не дає розвиватись депресії.
Щоб почуватись щасливими, потрібно всього лише:
1) Рухатись. При фізичні активності виділяються ендорфіни, що дарують нам щастя, задоволення та покращують настрій.
2)Присвятити себе улюбленій справі.Це може бути не лише робота, а й соціально важливі проекти, волонтерство, хобі.
3)Слідкувати за своїм раціоном. Не пропускайте прийоми їжі, але і не переїдайте. Слідкуйте за кількістю вітамінів в організмі.
4)Піклуватись про психічне здоров’я.Соціалізуйтесь, це значно зменшує ризик депресивних станів, синдрому вигорання та серцево судинних хвороб. Та вчіться при цьому розпізнавати стани, коли всього понад міру.
5) Не дозволяйте маленьким неприємностям управляти вашим днем!
Щастя можливо і потрібно «практикувати», а бачити у всьому позитивне, гарне та розслаблююче, розвиває та зміцнює наш організм!

Related news

ОГОЛОШЕННЯ
21 березня 2024
ОГОЛОШЕННЯ

За результатами проведеного 11 березня 2024 року конкурсу комерційних пропозицій на надання аудиторських послуг, найбільш вигідна пропозиція надійшла від аудиторської фірми ТОВ «АФ Аудитор-Консультант-Юрист», яка і була обрана для здійснення обов’язкового аудиту фінансової звітності ТДВ «СК «ВАРТО» за 2023 рік.

ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік
11 січня 2024
ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік

ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік. Категорія послуги Аудиторські послуги Електронна пошта для надання інформації ap.frolova@gmail.com   Форма проведення процедури для вобору постачальника Конкурс цінових пропозицій Критерії визначення найкращої пропозиції Мінімальна ціна, найкращі умови оплати, наявність дозвільних документів, ліцензій, строки надання послуг.   Також […]

en_USEN