ТОП 5 МІФІВ ПРО ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ, у які ми вірили:
5 квітень 2021

ТОП 5 МІФІВ ПРО ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ, у які ми вірили:

  • МІФ 1: Їжу не можна запивати водою. Багато людей вірять, що вода уповільнює процес травлення. Насправді вона майже відразу потрапляє в кишківник й шлунковий сік вона не розбавляє. Навпаки вода може пом’якшувати проходу їжі, особливо сухої.
  • МІФ 2: Треба пити багато води. Так, от це неправда. Більшість необхідної рідини знаходиться вже у готових продуктах. Вода дійсно є найкращим вибором, якщо хочеться пити. Вона не має калорій та найкраще втамовує спрагу. Але пам’ятайте: пити потрібно рівно стільки скільки хочеться! Не змушуйте себе, якщо пити не хочеться.
  • МІФ 3: Сніданок найголовніший прийом їжі. Для дітей і підлітків це дійсно так. Але для решти людей це залежить від їхнього біоритму. Якщо людина “сова” , то апетиту вранці може не мати, і в такому разі не треба змушувати себе їсти.
  • МІФ 4: Натуральний фруктовий сік корисний. Смузі, фреші і фруктові соки набагато менш корисні, ніж самі фрукти. Наш організм засвоює цукор з рідини практично однаково — хоч з коли, хоч з натурального соку. Тому фруктові соки у великих кількостях шкідливі: це як вода з цукром, без білків і жирів.
  • МІФ 5: Сирі овочі корисніші, ніж приготовані. Класно, що смакові властивості овочів зберігаються як у сирих, так і у тих, що приготовано. Але, все ж таки, готування має невелику перевагу: кип’ятіння та бланшування допомагають зберегти антиоксидантні властивості овочів.

Схожі новини

Коли та як варто повернутися до занять спортом?
10 травень 2021
Коли та як варто повернутися до занять спортом?

#covid_19 підступно вражає та змінює роботу систем організму. Слід бути обачним щодо рівня навантаження, стресу та звичок. Коронавірус значно ослаблює організм, навіть у тих, хто переніс його легко. Вчені Королівського шпиталю Бромптона наголошують на тривалому відпочинку після зараження. Однак, просто лежати на дивані не варіант! Необхідно частіше рухатися, але з мінімальним навантаженням, щоб зменшити ризик утворення […]

Як харчуватися за святковим столом на Великдень?
30 квітень 2021
Як харчуватися за святковим столом на Великдень?

Ми підібрали для Вас поради дієтологів, які допоможуть вам залишатися у формі навіть у святкові дні: 1.Почніть з овочів. Дієтологи пояснюють, що вони мають низьку енергетичну щільність. Це дозволить зменшити відчуття голоду, що захистить Вас від переїдання. Крім того, клітковина поліпшить травлення їжі. 2.Контролюйте кількість білкових і жирних продуктів. Адже жирна їжа, надмірна кількість пасок […]

ukUK