Профілактика онкозахворювань, навіщо проходити медогляд?
9 серпень 2021

Профілактика онкозахворювань, навіщо проходити медогляд?

Онкологія – друга за частотою причина смерті після серцево-судинних захворювань. На жаль, неможливо повністю захистити себе і своїх близьких від цієї хвороби, але існує ефективна профілактика раку, яка знижує ризик захворювання до мінімуму.
Основні поради з профілактики онкологічних захворювань:
1.  Вчасно звертатися до лікаря з приводу будь-яких захворювань і порушень здоров’я.
2. Строго виконувати всі рекомендації лікарів по обстеженню й лікуванню захворювань, в першу чергу тих, котрі можуть бути передпухлинними.
3. Жити здоровим і повноцінним життям, займатися спортом, більше рухатися.
 Чого варто позбутися? В першу чергу шкідливих звичок, не курити. І, у другу – не забивати собі голову зайвими переживаннями з приводу можливого захворювання на рак, якщо Ви ведете здоровий спосіб життя.
 Страхова компанія” Варто” надає можливість корпоративним клієнтам, включити в свою програму страхування профілактичний огляд по онкопрограмі. Це дає змогу виявити можливі хвороби на ранніх стадіях. Адже огляди проводяться регулярно і з використанням сучасних медичних технологій.
Профілактичний медогляд включає: загальний аналіз крові, лейкоформула, цукор крові, ЕКГ, гінеколог/уролог, цитологія, мазок, УЗД молочної залози, УЗД органів черевної порожнини, УЗД нирок, УЗД щитоподібної залози, УЗД оганів малого тазу, терапевт.

Схожі новини

Синдром ХХІ століття
17 серпень 2021
Синдром ХХІ століття

Емоційне вигорання стає дедалі поширеним. Не дарма фахівці називають його “Синдромом XXI століття”.😥 Ранніми симптомами є: ▪️загальне почуття втоми ▪️невизначене почуття занепокоєння ▪️порушення зі сторони травлення ▪️головні болі ▪️проблеми зі сном ▪️дратівливість ▪️вороже ставлення до роботи ▪️втрата мотивації ▪️відчуття “непотрібності” Виявили у себе більшість з цих ознак? Не хвилюйтеся! Боротися з вигоранням можна, для цього […]

Як зняти стрес, щоб не втратити голову?
2 серпень 2021
Як зняти стрес, щоб не втратити голову?

Фізичні вправи – це здоров’я! Але в разі стресу, бездумно займаючись в спортзалі можливо тільки погіршити ситуацію. Що приведе до подавленого гніву – який небезпечний для здоров’я. Якщо ви злитесь, найкраще проаналізувати причину гніву, описати це почуття, написавши причини і можливі наслідки ситуації, що склалась. Тоді емоції стихнуть і можна буде прийняти конструктивне рішення. Спорт […]

ukUK