Профілактичне медобстеження  серцево-судинних захворювань
19 листопад 2021

Профілактичне медобстеження серцево-судинних захворювань

Завжди варто пам’ятати, що медичні огляди допомагають не лише уникнути більшості хвороб, а й врятувати життя.
Страхова компанія «Варто» завжди  дбає про клієнтів. Саме тому ми надаємо можливість нашим корпоративним клієнтам обрати до своєї програми страхування профілактичний огляд.
18-19 листопада ми зібрали справжню команду професіоналів, які провели медичний огляд на Миронівському заводі з виготовлення круп та комбікормів.
Для працівників заводу було проведено профілактичний огляд раннього виявлення серцево-судинної системи, який включав: загальний аналіз крові, лейкоформулу, біохімічні аналізи, ЕКГ, УЗД серця та консультацію кардіолога.
Співробітники МЗВКК радо поділилися своїми враженнями та позитивними відгуками.

Схожі новини

Впроваджуємо нову опцію “Моніторинг здоров’я”
14 листопад 2021
Впроваджуємо нову опцію “Моніторинг здоров’я”

Щороку 14- го листопада відзначається Міжнародний день боротьби проти діабету. Хвороба стає більш поширеною, і основна причина цукрового діабету достовірно невідома. Проте, можна виділити основні: переїдання, генетична схильність, психічні та фізичні травми, захворювання підшлункової залози, ожиріння, тривале зловживання алкоголем. Для профілактики діабету необхідно вести здоровий спосіб життя та регулярно перевіряти стан свого здоров’я. Страхова компанія “Варто” […]

Нам довіряють найцінніше
12 листопад 2021
Нам довіряють найцінніше

Страхова компанія” Варто” щодня на варті вашого здоров’я  Наша команда працює з повною віддачею кожного дня. Все це задля надання якісної медичної допомоги вам та вашим родинам. Дякуємо керівництву ПрАТ “Лебединський насіннєвий завод” за довіру та оцінку нашого професіоналізму. Наша головна мета є і була – надати якісне медичне обслуговування населенню. Тож запрошуємо всіх до […]

ukUK