Відчуваєте стрес? Усміхніться!
11 жовтня 2021

Відчуваєте стрес? Усміхніться!

 П`ять порад як вберегти своє ментальне здоров’я:
1. Вмійте тимчасово відволіктись від неприємностей, клопотів.  У цьому вам стане в нагоді  вміння переключатися на більш приємні справи, наприклад, випити чашечку ароматної кави.
2. Гнів — поганий порадник і непридатний метод у роботі та стосунках між людьми. Не доводьте себе до гострого стану, зупиніться на кілька хвилин і зробіть дихальну гымнастику.
3. Майте мужність поступитися, якщо ви неправі. Завжди дайте можливість опоненту висловити свою думку, а потім приймайте рішення.
4.  У роботі будьте вимогливі перш за все до себе. Не потрібно ставити зависокі вимоги до інших, оцінюйте
5. Найкраща звичка – у всьому бачити тільки хороше, це неодмінно сприятиме збереженню психічного здоров’я.
З турботою про Вас СК “Варто”

Схожі новини

ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік
11 січня 2024
ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік

ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік. Категорія послуги Аудиторські послуги Електронна пошта для надання інформації ap.frolova@gmail.com   Форма проведення процедури для вобору постачальника Конкурс цінових пропозицій Критерії визначення найкращої пропозиції Мінімальна ціна, найкращі умови оплати, наявність дозвільних документів, ліцензій, строки надання послуг.   Також […]

З Новим роком, дорогі партнери, клієнти та колеги!
2 січня 2024
З Новим роком, дорогі партнери, клієнти та колеги!

В перший день 2024 року наш колектив  СК “Варто” бажає вам стійкості та міцності духу!   Ми живемо в час випробувань. Але Новий рік настав, а разом із ним прийшла надія на настання миру в Україні. Нехай 2024 принесе вам нові можливості, міцне здоров’я та благополуччя.  Залишаємось сильними і незламними завдяки нашим воїнам-захисникам!  Спільними силами […]

ukUK