ТОП 5 МІФІВ ПРО ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ, у які ми вірили:
5 квітня 2021

ТОП 5 МІФІВ ПРО ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ, у які ми вірили:

  • МІФ 1: Їжу не можна запивати водою. Багато людей вірять, що вода уповільнює процес травлення. Насправді вона майже відразу потрапляє в кишківник й шлунковий сік вона не розбавляє. Навпаки вода може пом’якшувати проходу їжі, особливо сухої.
  • МІФ 2: Треба пити багато води. Так, от це неправда. Більшість необхідної рідини знаходиться вже у готових продуктах. Вода дійсно є найкращим вибором, якщо хочеться пити. Вона не має калорій та найкраще втамовує спрагу. Але пам’ятайте: пити потрібно рівно стільки скільки хочеться! Не змушуйте себе, якщо пити не хочеться.
  • МІФ 3: Сніданок найголовніший прийом їжі. Для дітей і підлітків це дійсно так. Але для решти людей це залежить від їхнього біоритму. Якщо людина “сова” , то апетиту вранці може не мати, і в такому разі не треба змушувати себе їсти.
  • МІФ 4: Натуральний фруктовий сік корисний. Смузі, фреші і фруктові соки набагато менш корисні, ніж самі фрукти. Наш організм засвоює цукор з рідини практично однаково — хоч з коли, хоч з натурального соку. Тому фруктові соки у великих кількостях шкідливі: це як вода з цукром, без білків і жирів.
  • МІФ 5: Сирі овочі корисніші, ніж приготовані. Класно, що смакові властивості овочів зберігаються як у сирих, так і у тих, що приготовано. Але, все ж таки, готування має невелику перевагу: кип’ятіння та бланшування допомагають зберегти антиоксидантні властивості овочів.

Схожі новини

ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік
11 січня 2024
ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік

ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік. Категорія послуги Аудиторські послуги Електронна пошта для надання інформації ap.frolova@gmail.com   Форма проведення процедури для вобору постачальника Конкурс цінових пропозицій Критерії визначення найкращої пропозиції Мінімальна ціна, найкращі умови оплати, наявність дозвільних документів, ліцензій, строки надання послуг.   Також […]

З Новим роком, дорогі партнери, клієнти та колеги!
2 січня 2024
З Новим роком, дорогі партнери, клієнти та колеги!

В перший день 2024 року наш колектив  СК “Варто” бажає вам стійкості та міцності духу!   Ми живемо в час випробувань. Але Новий рік настав, а разом із ним прийшла надія на настання миру в Україні. Нехай 2024 принесе вам нові можливості, міцне здоров’я та благополуччя.  Залишаємось сильними і незламними завдяки нашим воїнам-захисникам!  Спільними силами […]

ukUK