Топ-5 книг про здоров’я, які варто прочитати кожному
27 липня 2021

Топ-5 книг про здоров’я, які варто прочитати кожному

 

 Підтримка здорового тіла та гарного самопочуття завжди притягувало увагу мільйонів людей Адже немає нічого кращого, ніж чарувати своїм здоровим виглядом себе та оточуючих .
Спеціально для Вас страхова компанія «Варто» підготувала цікаву підбірку книг, які допоможуть краще розуміти своє тіло:
1. «Їж, пий, худни» Наталія Самойленко
Авторка книги досвідчений дієтолог, вона лаконічно й максимально просто розкладає по поличках те, з чим стикається у своїй практиці: підрахунок ваги, вплив гормонів на масу тіла, міфи про білки, жири та вуглеводи, вчить складати власний раціон, планувати прийоми їжі.
2. «Прислухайтесь до свого організму: вплив крихітних мікробів» Роб Найт, Брендан Бюлер
«…навіть усередині наших тіл існує багато незалежних (і взаємозалежних) форм життя з власними цілями і планом дій” – цитата Роба Найта та Брендана Бюлера, а вся книга йде як пояснення до того, що людина може знаходитмся під контролем мікробів.
3. «Внутрішня історія. Сердце – найважливіший орган нашого організму» Йоханнес Хінріх фон Борстель
Як народжується серце, в якому віці з’являються його перші хвороби, чи може нещасливе кохання зашкодити цьому важливому органу, як треба харчуватися, щоб не мати проблем з “молотком у грудях” ‒ на всі ці запитання можна знайти відповіді у книзі Йоханнес Хінріх фон Борстель.
4.  «Я, моє «я» та ми» Браян Р. Літтл
У своїй книзі він міркує над тим, чи справді людина здатна контролювати власне життя, чи існують структури особистості, які вирізняють витривалих, здорових людей з-поміж тих, хто перебуває в групі ризику серцево-судинних захворювань, скільки різних сутностей є в кожному з нас, на які жертви ми йдемо, коли, скажімо, змінюємося заради стосунків чи шлюбу.
5.    «Здоровий кишечник. Контроль ваги, настрою та здоров’я» Дж. Зонненбурґ, Е. Зонненбурґ
У книзі є все про: зв’язки між мікробіотою, імунною системою, метаболізмом, настроєм і поведінкою;
І на останок хочеться додати, що слід лише трішки дослухатися до себе, аби ваше тіло безперервно піклувалось про Вас!

Схожі новини

ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік
11 січня 2024
ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік

ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік. Категорія послуги Аудиторські послуги Електронна пошта для надання інформації ap.frolova@gmail.com   Форма проведення процедури для вобору постачальника Конкурс цінових пропозицій Критерії визначення найкращої пропозиції Мінімальна ціна, найкращі умови оплати, наявність дозвільних документів, ліцензій, строки надання послуг.   Також […]

З Новим роком, дорогі партнери, клієнти та колеги!
2 січня 2024
З Новим роком, дорогі партнери, клієнти та колеги!

В перший день 2024 року наш колектив  СК “Варто” бажає вам стійкості та міцності духу!   Ми живемо в час випробувань. Але Новий рік настав, а разом із ним прийшла надія на настання миру в Україні. Нехай 2024 принесе вам нові можливості, міцне здоров’я та благополуччя.  Залишаємось сильними і незламними завдяки нашим воїнам-захисникам!  Спільними силами […]

ukUK