Синдром ХХІ століття
17 серпня 2021

Синдром ХХІ століття

Емоційне вигорання стає дедалі поширеним. Не дарма фахівці називають його “Синдромом XXI століття”.😥
Ранніми симптомами є:
▪️загальне почуття втоми
▪️невизначене почуття занепокоєння
▪️порушення зі сторони травлення ▪️головні болі
▪️проблеми зі сном
▪️дратівливість
▪️вороже ставлення до роботи
▪️втрата мотивації
▪️відчуття “непотрібності”

Виявили у себе більшість з цих ознак? Не хвилюйтеся! Боротися з вигоранням можна, для цього дотримуйтесь наступних рекомендацій:
1. Відключіть зв’язок
Це найважливіша стратегія, яка дасть вам відпочити і перезарядитися.
Якщо у свій вихідний ви не можете собі дозволити повністю припинити робоче листування, то хоча б не перевіряйте пошту весь день – встановіть для цього конкретний час.
2. Заплануйте час для відпочинку
Відпочинок так само важливий, як і робота. Навіть щось просте, як “почитати 30 хвилин”, може справити на вас значний позитивний ефект. Планування відпочинку та дозвілля не пов’язаного з роботою – підвищує настрій і жагу до життя.
3. Організуйте власний time management
Велика частина стресу, яка накопичується за день, зазвичай, викликана низькою організацією роботи. Це заважає ефективно її виконувати. Виділіть час на те, щоб спокійно організувати свої процеси, заспокоїтися і відчути, нарешті, що все під контролем.
4. Пам’ятайте про людей, які підтримують вас
Коли ви відчуваєте стрес, вам хочеться уникати людей, але насправді вони можуть стати ефективною зброєю проти вигорання. Рідні та друзі завжди здатні підтримати. Спілкуйтеся з ними частіше, це допоможе знизити стрес і нагадати про те, що життя радісне.

Дотримання цих порад допоможе вам залишатися здоровими та життєрадісними.
З турботою СК “Варто”!

Схожі новини

ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік
11 січня 2024
ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік

ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік. Категорія послуги Аудиторські послуги Електронна пошта для надання інформації ap.frolova@gmail.com   Форма проведення процедури для вобору постачальника Конкурс цінових пропозицій Критерії визначення найкращої пропозиції Мінімальна ціна, найкращі умови оплати, наявність дозвільних документів, ліцензій, строки надання послуг.   Також […]

З Новим роком, дорогі партнери, клієнти та колеги!
2 січня 2024
З Новим роком, дорогі партнери, клієнти та колеги!

В перший день 2024 року наш колектив  СК “Варто” бажає вам стійкості та міцності духу!   Ми живемо в час випробувань. Але Новий рік настав, а разом із ним прийшла надія на настання миру в Україні. Нехай 2024 принесе вам нові можливості, міцне здоров’я та благополуччя.  Залишаємось сильними і незламними завдяки нашим воїнам-захисникам!  Спільними силами […]

ukUK