Профогляд для працівників агрохолдингу LNZ Group
5 жовтня 2023

Профогляд для працівників агрохолдингу LNZ Group

Головний обов’язок страхової компанії “Варто” — якісно надавати послуги клієнтам.

Підбираючи лікарів для профогляду працівників LNZ Group (м. Шпола) за корпоративного договором ДМС, ми керувались декількома головними критеріями — послуга має надаватись професійно, з комфортом і вчасно. Нашим головним завданням було виявити, в кращому випадку попередити появу поширених хвороб серед людей віком 40+ — хвороб серця, урологічних та гінекологічних захворювань, а також ймовірності виявлення онкології  — рак молочної залози, легень, простати.

З квітня по вересень медичний огляд відвідало 154 працівники. Традиційно, жінки найактивніше турбуються про своє здоров’я – 102 клієнтки відвідало лікарів в медичному центрі “Алмедіка” (м. Шпола).

Застрахованим було запропоновано обов’язковий check-up для чоловіків так жінок:

1. Загальний аналіз крові
ЗАК є основою основ, важливим етапом на початку будь-якого обстеження, без результатів якого рекомендації лікаря не можна вважати ефективним.

2. Електрокардіографії
Цей метод обстеження дозволяє виключити або підтвердити наявність серцевих захворювань (тромбоемболія легеневої артерії), порушень провідності, зокрема обміну калію, кальцію, магнію та інших електролітів.

3. УЗД органів малого тазу, черевної порожнини + нирок, щитоподібної залози — лікар УЗД Пирогов А. І. .
Методика допомагає визначити наявність різних захворювань – камені всередині органів, запальні процеси й новоутворення.

4. Консультація терапевта — терапевт Ільїнова Софія Володимирівна

На основі отриманих результатів лікар надала застрахованим поради медикаментозного лікування та направлення на консультації до вузькопрофільних спеціалістів. Клієнти скористались цієї порадою, оскільки страхова оплачує первинну консультацію, якщо діагнози покриває договір ДМС.

Також ми виокремили обов’язковий набір послуг для жінок:

  • цитологічний та гінекологічний мазок
  • УЗД молочних залоз (лікар УЗД Пирогов А.І.)
  • Консультація гінеколога (гінекологи Войнікова А. В, Максимчук Т. М.).

Обов’язковими для чоловіків був комплекс – мікроскопічне дослідження урогенітального мазка та консультація в уролога Кургуза В. О.

Результат:

Кожному Клієнту запрошені лікарі надали рекомендації, в деяких випадках запропонували відвідати вузькопрофільного спеціаліста для підтвердження діагнозу та подальшого лікування.

Завдяки цьому медогляду було виявлено онкологічне захворювання в однієї із застрахованих осіб. На даний момент пухлину видалено.

 

Медогляд провели лікарі міста Черкаси: Кургуз Владислав Олександрович, уролог-сексолог; Пирогов Антон Ігорович, лікар УЗД;  лікарі-гінекологи – Войнікова Анна Вікторівна, Максимчук Тетяна Миколаївна.

Дякуємо працівникам LNZ Group за довіру до нашої команди!

 

 

Стати Клієнтом СК “Варто” можна набравши номер нашого відділу продажів: +380 93 777 88 08 .

 

 

Схожі новини

ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік
11 січня 2024
ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік

ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік. Категорія послуги Аудиторські послуги Електронна пошта для надання інформації ap.frolova@gmail.com   Форма проведення процедури для вобору постачальника Конкурс цінових пропозицій Критерії визначення найкращої пропозиції Мінімальна ціна, найкращі умови оплати, наявність дозвільних документів, ліцензій, строки надання послуг.   Також […]

З Новим роком, дорогі партнери, клієнти та колеги!
2 січня 2024
З Новим роком, дорогі партнери, клієнти та колеги!

В перший день 2024 року наш колектив  СК “Варто” бажає вам стійкості та міцності духу!   Ми живемо в час випробувань. Але Новий рік настав, а разом із ним прийшла надія на настання миру в Україні. Нехай 2024 принесе вам нові можливості, міцне здоров’я та благополуччя.  Залишаємось сильними і незламними завдяки нашим воїнам-захисникам!  Спільними силами […]

ukUK