Профілактика онкозахворювань, навіщо проходити медогляд?
9 серпня 2021

Профілактика онкозахворювань, навіщо проходити медогляд?

Онкологія – друга за частотою причина смерті після серцево-судинних захворювань. На жаль, неможливо повністю захистити себе і своїх близьких від цієї хвороби, але існує ефективна профілактика раку, яка знижує ризик захворювання до мінімуму.
Основні поради з профілактики онкологічних захворювань:
1.  Вчасно звертатися до лікаря з приводу будь-яких захворювань і порушень здоров’я.
2. Строго виконувати всі рекомендації лікарів по обстеженню й лікуванню захворювань, в першу чергу тих, котрі можуть бути передпухлинними.
3. Жити здоровим і повноцінним життям, займатися спортом, більше рухатися.
 Чого варто позбутися? В першу чергу шкідливих звичок, не курити. І, у другу – не забивати собі голову зайвими переживаннями з приводу можливого захворювання на рак, якщо Ви ведете здоровий спосіб життя.
 Страхова компанія” Варто” надає можливість корпоративним клієнтам, включити в свою програму страхування профілактичний огляд по онкопрограмі. Це дає змогу виявити можливі хвороби на ранніх стадіях. Адже огляди проводяться регулярно і з використанням сучасних медичних технологій.
Профілактичний медогляд включає: загальний аналіз крові, лейкоформула, цукор крові, ЕКГ, гінеколог/уролог, цитологія, мазок, УЗД молочної залози, УЗД органів черевної порожнини, УЗД нирок, УЗД щитоподібної залози, УЗД оганів малого тазу, терапевт.

Схожі новини

ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік
11 січня 2024
ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік

ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік. Категорія послуги Аудиторські послуги Електронна пошта для надання інформації ap.frolova@gmail.com   Форма проведення процедури для вобору постачальника Конкурс цінових пропозицій Критерії визначення найкращої пропозиції Мінімальна ціна, найкращі умови оплати, наявність дозвільних документів, ліцензій, строки надання послуг.   Також […]

З Новим роком, дорогі партнери, клієнти та колеги!
2 січня 2024
З Новим роком, дорогі партнери, клієнти та колеги!

В перший день 2024 року наш колектив  СК “Варто” бажає вам стійкості та міцності духу!   Ми живемо в час випробувань. Але Новий рік настав, а разом із ним прийшла надія на настання миру в Україні. Нехай 2024 принесе вам нові можливості, міцне здоров’я та благополуччя.  Залишаємось сильними і незламними завдяки нашим воїнам-захисникам!  Спільними силами […]

ukUK