Підтримка старшого покоління після COVID-19
15 червня 2021

Підтримка старшого покоління після COVID-19

Статистика пандемії стверджує, що саме – люди похилого віку зазнають найбільшої небезпеки.
Особливо піддаються впливу ті, у кого вже існували захворювання, адже вони мають більший ризик розвитку серйозних та потенційно небезпечних для життя симптомів від вірусу.
Страхова компанія «Варто» усвідомлює серйозність негативного впливу, та пропонує дотримуватись певних правил для підтримки старшого покоління:
✔️Захищайте себе, для запобігання поширення вірусу, слідкуйте за своїм станом, та по можливості зберігайте соціальну дистанцію, аби не передати вірус.
✔️Запропонуйте технічну допомогу, необхідно завжди залишатися на зв’язку, і тому користуйтеся технологіями для спілкування з родиною. Для деяких літніх людей освоїти їх може стати проблемою, тому запропонуйте їм свою допомогу, та завжди підтримуйте зв’язок.
✔️Виконуйте їх доручення, вирушити за рецептами ліків, здійснити покупки буває не аби як складно, тому залиште старших вдома, та здійсніть відповідні покупки.
✔️Часто спілкуйтесь, згідно з опитуваннями відсутність спілкування може лякати, та ускладнитись в майбутньому депресією. Використовуйте телефон та відеодзвінок, текстові повідомлення аби ваші рідні були щасливі.

Схожі новини

ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік
11 січня 2024
ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік

ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік. Категорія послуги Аудиторські послуги Електронна пошта для надання інформації ap.frolova@gmail.com   Форма проведення процедури для вобору постачальника Конкурс цінових пропозицій Критерії визначення найкращої пропозиції Мінімальна ціна, найкращі умови оплати, наявність дозвільних документів, ліцензій, строки надання послуг.   Також […]

З Новим роком, дорогі партнери, клієнти та колеги!
2 січня 2024
З Новим роком, дорогі партнери, клієнти та колеги!

В перший день 2024 року наш колектив  СК “Варто” бажає вам стійкості та міцності духу!   Ми живемо в час випробувань. Але Новий рік настав, а разом із ним прийшла надія на настання миру в Україні. Нехай 2024 принесе вам нові можливості, міцне здоров’я та благополуччя.  Залишаємось сильними і незламними завдяки нашим воїнам-захисникам!  Спільними силами […]

ukUK