Пандемія коронавірусу. Відповіді на актуальні питання
12 квітня 2020

Пандемія коронавірусу. Відповіді на актуальні питання

Страхова компанія «Варто» вирішила відповісти на актуальні питання для кожного застрахованого українця, а саме чи покривається коронавірус полісом медичного страхування? Та які дії застрахованого і страховика?

Як правило, програмами медичного страхування покриваються витрати на лікування і госпіталізацію в разі настання вірусних респіраторних захворювань, тобто виходить, що покривається і COVID-19. Визнання “короновірусу” міжнародною пандемією, вносить деякі зміни в введенні страхового випадку, згідно договору та законодавства.

Застрахований повинен зробити наступні дії в разі виникнення симптомів, що свідчать про захворювання: подзвонити в асистанс який йому організовує і оплатить візит до лікаря (а в разі, якщо протягом останніх 2-3 тижнів ви виїжджали за кордон, то відразу викличе лікаря додому)
якщо у лікаря виникнуть підозри на коронавірус, то лікар, згідно з інструкцією МОЗ, подзвонить 103 і викличе державну (!) швидку допомогу, яка відвезе хворого в одну з державних інфекційних лікарень
хворого повинні ізолювати в спеціальному боксі, оглянути і, якщо підозри інфекціоністів підтвердяться, то БЕЗКОШТОВНО провести експрес- тест на коронавірус, якщо він виявиться позитивним, то будуть в тій же лікарні БЕЗКОШТОВНО проводити лікування в умовах повної ізоляції. Ні в яку платну приватну клініку хворого вже не відпустять.

Що ж зможе зробити страхова компанія?
Вона зможе втрутитися тільки в тому випадку, якщо державна програма діагностики і лікування дасть збій. І тоді страхова компанія забовязана купити й привезти препарати, яких можливо не буде в лікарні або ж вони виявляться платними, і сплатить медичні послуги.
Будьте здорові, частіше мийте руки, намагайтеся не відвідувати місцвеликого скупчення людей і головне – не панікуйте! Ваша страхова компанія «Варто»!

 

Схожі новини

ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік
11 січня 2024
ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік

ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік. Категорія послуги Аудиторські послуги Електронна пошта для надання інформації ap.frolova@gmail.com   Форма проведення процедури для вобору постачальника Конкурс цінових пропозицій Критерії визначення найкращої пропозиції Мінімальна ціна, найкращі умови оплати, наявність дозвільних документів, ліцензій, строки надання послуг.   Також […]

З Новим роком, дорогі партнери, клієнти та колеги!
2 січня 2024
З Новим роком, дорогі партнери, клієнти та колеги!

В перший день 2024 року наш колектив  СК “Варто” бажає вам стійкості та міцності духу!   Ми живемо в час випробувань. Але Новий рік настав, а разом із ним прийшла надія на настання миру в Україні. Нехай 2024 принесе вам нові можливості, міцне здоров’я та благополуччя.  Залишаємось сильними і незламними завдяки нашим воїнам-захисникам!  Спільними силами […]

ukUK