Навіщо проходити медогляд?
29 квітня 2021

Навіщо проходити медогляд?

В теорії всі ми знаємо, як важливо вчасно звертатися до лікарів і регулярно проходити медогляди. Але на практиці на себе постійно не вистачає часу: ми переносимо візит до спеціаліста і звертаємося до нього, тільки коли щось вже болить. А щоб вчасно діагностувати небезпечні для життя захворювання, в тому числі онкологію, необхідний регулярний медогляд.
Ми підготували кілька фактів, які змусять задуматися і час від часу все таки відвідувати лікарів:
  • Завдяки раннім медоглядам, приблизно 55% злоякісних новоутворень вдається виявити на 1-2 стадії.
  • При виявленні діагнозу “рак молочної залози” на першій стадії ймовірність успішного одужання -98%, на другій стадії -93%.

Висновок очевидний: регулярні медичні огляди дозволяють виявити захворювання на тій стадії, коли успішний результат практично гарантований.

З турботою про ваше здоров’я, наша страхова компанія “Варто”, в свою чергу пропонує клієнтам обрати до своєї страхової програми додаткові опції:

-Профілактичний огляд раннього виявлення захворювань серцево-судинної системи;

-Профілактичний огляд по онкопрограмі.

Будьте здорові!

Схожі новини

ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік
11 січня 2024
ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік

ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік. Категорія послуги Аудиторські послуги Електронна пошта для надання інформації ap.frolova@gmail.com   Форма проведення процедури для вобору постачальника Конкурс цінових пропозицій Критерії визначення найкращої пропозиції Мінімальна ціна, найкращі умови оплати, наявність дозвільних документів, ліцензій, строки надання послуг.   Також […]

З Новим роком, дорогі партнери, клієнти та колеги!
2 січня 2024
З Новим роком, дорогі партнери, клієнти та колеги!

В перший день 2024 року наш колектив  СК “Варто” бажає вам стійкості та міцності духу!   Ми живемо в час випробувань. Але Новий рік настав, а разом із ним прийшла надія на настання миру в Україні. Нехай 2024 принесе вам нові можливості, міцне здоров’я та благополуччя.  Залишаємось сильними і незламними завдяки нашим воїнам-захисникам!  Спільними силами […]

ukUK