Корпоративний лікар. Кейс агрохолдингу МХП
27 жовтня 2023

Корпоративний лікар. Кейс агрохолдингу МХП

Справжній лідер знає, що найбільше багатство — це здоров’я, та завжди ставить його на перше місце.

Річард Бренсон, засновник корпорації Virgin Group

 

Щоб ваші працівники були здоровими, не потрібні всі багатства світу, потрібна лиш увага та підтримка.

Нещодавно ми поспілкувались з корпоративним лікарем, який працює на підприємствах агрохолдингу “МХП” в Черкаській області.  Агросектор – це впершу чергу земля, яка потребує щоденного догляду та піклування. А по-друге, це важка праця, тому мати поблизу кваліфікованого медика більше ніж необхідність.


Про лікаря філії “МХП Логістика” :

Мельник Геннадій Григорович – лікар-нарколог. Має досвід роботи більше 40 років. психіатр вищої категорії. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань психіатричного спектру. Вже 6 місяців працює корпоративним лікарем на підприємствах філії “МХП Логістика” (Черкаська область) агрохолдингу “МХП”. 


 

Хто такий корпоративний лікар (лікар на підприємстві)?

– Це лікар, який веде загальний прийом людей, які знаходяться на робочому місці. Це лікар з інтегративними знаннями в медицині. Він має володіти ширшими знаннями, ніж сімейний лікар. За короткий проміжок часу він знайомиться з працівниками підприємства, проводить огляди, вивчає медичні справи пацієнтів, займається пошуком причин хвороб, класифікує проблеми та знаходить шляхи вирішення. 

 

Чим прийом лікаря на підприємстві відрізняється від прийому лікаря в поліклініці?

– В поліклініці люди стоять в черзі. Туди вони приходять хворіти і одужувати. На роботу люди приходять працювати. І задача корпоративного лікаря слідкувати за  станом здоров’я працівників на робочому місці. Допомагати та направляти. Чому? Тому що наше життя схоже на центробіжну систему. Уявіть, є центробіжна сила. Вона крутиться, і ті люди, які знаходяться в центрі – вони робочі, вони працюють, досягають поставлених цілей, але, якщо вони захворіли, дозволили собі зайвого, то сходять з дистанції і центробіжна сила їх викидає за межі, де людина крутиться як баласт.

 

Якими знаннями має володіти лікар, який працює на підприємстві?

– Починаючи від нормальної фізіології, анатомії, фармакології, закінчуючи знаннями про штучне запліднення. Теж саме стосується і хірургії, педіатрії, травматології і невідкладної гінекології. На всі поставлені питання корпоративний лікар має дати відповіді, знайшовши шляхи вирішення проблем, з яким приходить пацієнт. 

 

З якими питаннями звертатись до корпоративного лікаря працівнику?

– Будь-хто із застрахованих на підприємстві може звернутись до мене із найрізноманітнішими питаннями. Наприклад, можна звернутись з консультацією про можливість персадки органів (серця тощо) і тканин. Корпоративний лікар в міру своїх компетенції має проконсультувати пацієнта як підготуватись до здачі певних аналізів, як підготуватись до операції тощо. Також лікар пояснює як користуватись страховою програмою, в яких випадках страхова компанія займає ведучу роль в допомозі застрахованому.

 

Для чого будь-якому підприємству, з великим штатом працівників, потрібен власний лікар? 

– Коли в нас щось болить, то важко знайти час, щоб відвідати сімейного лікаря, особливо, коли медична установа знаходиться далеко. Ми терпимо, заїдаємо біль пігулками. Але дуже зручно мати лікаря на підприємстві, до якого можна звернутися під час обідньої перерви і проконсультуватись. 

Інший момент – це позитивний імідж для самого підприємства. Адже імідж власника визначає його ставлення до здоров’я кожного зі своїх працівників. Керівництво підприємства, в даному випадку я говорю про “МХП”, хвилюється за своїх працівників та зацікавлене в їхньому здоров’ї. Що я зараз бачу – дії адміністрації, направлені на охорону здоров’я, дуже правильні. Це збалансоване диференційоване харчування, правильне споживання води, дотримання режиму інтенсивності праці. Все це зрештою дає економічний, позитивний плюс. Тому що тільки здорова людина, а не хвора може побудувати здорову, сильну, міцну державу. Мені дуже імпонує, що адміністрація та працівники прислуховуються до моїх порад.  

 

Що ви побажаєте нашим читачам? 

– Я бажаю вам мирного неба, хорошого настрою, бадьорості духу, міцного здоров ‘я і взаєморозуміння з страховою компанією “ВАРТО”.

Схожі новини

ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік
11 січня 2024
ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік

ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік. Категорія послуги Аудиторські послуги Електронна пошта для надання інформації ap.frolova@gmail.com   Форма проведення процедури для вобору постачальника Конкурс цінових пропозицій Критерії визначення найкращої пропозиції Мінімальна ціна, найкращі умови оплати, наявність дозвільних документів, ліцензій, строки надання послуг.   Також […]

З Новим роком, дорогі партнери, клієнти та колеги!
2 січня 2024
З Новим роком, дорогі партнери, клієнти та колеги!

В перший день 2024 року наш колектив  СК “Варто” бажає вам стійкості та міцності духу!   Ми живемо в час випробувань. Але Новий рік настав, а разом із ним прийшла надія на настання миру в Україні. Нехай 2024 принесе вам нові можливості, міцне здоров’я та благополуччя.  Залишаємось сильними і незламними завдяки нашим воїнам-захисникам!  Спільними силами […]

ukUK