Коли та як варто повернутися до занять спортом?
10 травня 2021

Коли та як варто повернутися до занять спортом?

#covid_19 підступно вражає та змінює роботу систем організму. Слід бути обачним щодо рівня навантаження, стресу та звичок. Коронавірус значно ослаблює організм, навіть у тих, хто переніс його легко.

Вчені Королівського шпиталю Бромптона наголошують на тривалому відпочинку після зараження. Однак, просто лежати на дивані не варіант! Необхідно частіше рухатися, але з мінімальним навантаженням, щоб зменшити ризик утворення тромбів.
Тож із силовими навантаженнями слід зачекати, хоча б до двух місяців. Це за умови, що хвороба перебігала у легкій формі.

Людям, які мали серйозні проблеми із дихальною системою в наслідок covid-19, радять уникати навантажень принаймні тиждень після того, як симптоми зникнуть. Повертаючись поступово до фізичного навантаження, обов’язково необхідно контролювати інтенсивність та глибину дихання.

Тим, хто мав розлади шлунково-кишкового тракту, при поверненні до фізичних вправ радять споживати достатню кількість рідини та уважно ставитись до свого раціону. Дотримання дієти є дуже важливою складовою для відновлення.

Пацієнтам, які відчували біль у суглобах та м’язах слід поступово повертатись до фізичних вправ, зменшивши їх на 50% та поступово збільшуючи до рівня, який був до хвороби . Цей процес може тривати від 3 до 6 місяців.

І наостанок, важливим елементом у відновленні є перевірка свого здоров’я після хвороби. Завітайте до терапевта, здайте всі необхідні аналізи – це допоможе краще розуміти аспекти вашого відновлення.

Схожі новини

ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік
11 січня 2024
ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік

ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік. Категорія послуги Аудиторські послуги Електронна пошта для надання інформації ap.frolova@gmail.com   Форма проведення процедури для вобору постачальника Конкурс цінових пропозицій Критерії визначення найкращої пропозиції Мінімальна ціна, найкращі умови оплати, наявність дозвільних документів, ліцензій, строки надання послуг.   Також […]

З Новим роком, дорогі партнери, клієнти та колеги!
2 січня 2024
З Новим роком, дорогі партнери, клієнти та колеги!

В перший день 2024 року наш колектив  СК “Варто” бажає вам стійкості та міцності духу!   Ми живемо в час випробувань. Але Новий рік настав, а разом із ним прийшла надія на настання миру в Україні. Нехай 2024 принесе вам нові можливості, міцне здоров’я та благополуччя.  Залишаємось сильними і незламними завдяки нашим воїнам-захисникам!  Спільними силами […]

ukUK