Історія львівської студентки
23 вересня 2021

Історія львівської студентки

Що таке медичне страхування родини? Насамперед, це можливість бути спокійним за себе та своїх рідних. Адже, ніколи не знаєш як поверне життя і що на вас чекає.
Так і наша клієнтка не очікувала негараздів, але завчасно вирішила застрахувати себе та свою родину.  І ось її історія, якою вона вирішила поділитися:

“Коли нам повідомили, що треба піднятися на півгодини в конф.зал послухати людину з страхової, я сприйняла то, як рекламну паузу в роботі. Чесно кажучи я не думала, що мені то зайде, чи взагалі треба, але зайшло і як виявилося треба.
Найголовніше питання, яке мене цікавило, чи діє цей страховий поліс по всій Україні ( бо всі приклади були на Черкаській обл) – ДІЄ!
Я застрахувалася, щоб підв’язати дочку, яка навчається в Львові, з надією що їй ніколи то не знадобиться, але якщо й знадобиться – щоб було поруч щось надійне, бо я ж по свистку там бути не зможу…
Зовсім недавно вона призналася що в неї постійні фонові болі, вона навіть вночі то відчуває і погано спить – звернулася до сімейного лікаря, той направив до фахівця, фахівець розвів руками і назначив вітаміни, стан погіршувався і вона вирішила мені повідомити ( терпіла щоб мене не тривожити!).
Моя реакція – терміново дзвони на гарячу лінію страхової!
Вона : Я гуглила це якась невідома контора….
Я: Навіщо мені їх відомість?! Дзвони терміново!

Результат: Консультація кваліфікованого спеціаліста, УЗД, додаткові обстеження, перенаправлення до іншого спеціаліста, діагноз, інтенсивне лікування, значне покращення стану здоров’я, сподіваюся це вже хеппі енд. Всі фінансові питання закривала страхова! Дитину чули, реагували, ніяких відмашок!
До чого це я ще й так довго? Страхова компанія “Варто” це варто! Здоров’я вам і вашим найдорожчим!”

Дякуємо нашим клієнтам за довіру!  Саме такі історії мотивують нас ставати, ще кращими для вас!

Схожі новини

ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік
11 січня 2024
ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік

ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік. Категорія послуги Аудиторські послуги Електронна пошта для надання інформації ap.frolova@gmail.com   Форма проведення процедури для вобору постачальника Конкурс цінових пропозицій Критерії визначення найкращої пропозиції Мінімальна ціна, найкращі умови оплати, наявність дозвільних документів, ліцензій, строки надання послуг.   Також […]

З Новим роком, дорогі партнери, клієнти та колеги!
2 січня 2024
З Новим роком, дорогі партнери, клієнти та колеги!

В перший день 2024 року наш колектив  СК “Варто” бажає вам стійкості та міцності духу!   Ми живемо в час випробувань. Але Новий рік настав, а разом із ним прийшла надія на настання миру в Україні. Нехай 2024 принесе вам нові можливості, міцне здоров’я та благополуччя.  Залишаємось сильними і незламними завдяки нашим воїнам-захисникам!  Спільними силами […]

ukUK