Які вітаміни варто пити взимку дорослим і дітям?
23 грудня 2020

Які вітаміни варто пити взимку дорослим і дітям?

Цим питанням ми задаємося щороку, коли помічаємо, що кудись зникають активність і бадьорість. Весь час хочеться спати, пропадає мотивація, тьмяніють шкіра і волосся.

Більше не потрібно перейматися! ТОП вітамінів для зимового періоду:

Вітамін D – він сприяє виробленню меланіну і допомагає справлятися із депресією, сприяє зниженню сезонної апатії, знижує почуття хронічної втоми.
Вітамін С – цей вітамін не синтезується в організмі і може надходити тільки з їжею. Тепле пиття з журавлиною, чай з лимоном – ці та інші народні засоби допомагають організму справитися із запальними процесами, але куди ефективніше діє вітамін C в формі таблеток. Він не тільки помітно зміцнює імунітет, але також покращує регенеративні процеси в організмі.
Вітаміни групи B, а саме B2, B5 і B9. Рибофлавін і пантотенова кислота (вітамін B2 і B5) беруть участь у виробленні антитіл, які пригнічують віруси і знижують інтенсивність розвитку запальних процесів. Фолієва кислота (вітамін B9) необхідна для розвитку і ефективного поділу клітин імунної системи.
Омега-3. Зміцнює імунітет, підвищує стійкість до холоду, зміцнює судини, покращує кровообіг.

Насолоджуйтеся життям незважаючи на погодні умови!

Схожі новини

ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік
11 січня 2024
ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік

ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік. Категорія послуги Аудиторські послуги Електронна пошта для надання інформації ap.frolova@gmail.com   Форма проведення процедури для вобору постачальника Конкурс цінових пропозицій Критерії визначення найкращої пропозиції Мінімальна ціна, найкращі умови оплати, наявність дозвільних документів, ліцензій, строки надання послуг.   Також […]

З Новим роком, дорогі партнери, клієнти та колеги!
2 січня 2024
З Новим роком, дорогі партнери, клієнти та колеги!

В перший день 2024 року наш колектив  СК “Варто” бажає вам стійкості та міцності духу!   Ми живемо в час випробувань. Але Новий рік настав, а разом із ним прийшла надія на настання миру в Україні. Нехай 2024 принесе вам нові можливості, міцне здоров’я та благополуччя.  Залишаємось сильними і незламними завдяки нашим воїнам-захисникам!  Спільними силами […]

ukUK