Як жити в умовах зростання цін ?
20 квітня 2021

Як жити в умовах зростання цін ?

Що робити, коли ціни на продукти і послуги постійно зростають?
Коли витрати збільшуються, а зарплата незмінна?

Ми підготували 5 порад, які зроблять Вас впевненішими в умовах зростання цін!⬇️

  •  Плануйте свої затрати. Розділіть їх на дві категорії: обов’язкові ( продукти, комунальні, побутова хімія тощо) і спонтанні ( наприклад похід в кафе, подарунки на день народження). Не обов’язково відмовлятися від другої категорії. Але намагайтеся її мінімізувати, і ви здивуєтеся, яка це економія.
  • Обдумайте своє відношення до кредитів. Намагайтеся їх не використовувати, але якщо вони у вас є, задумайтеся про рефінансування. Дана послуга може надати Вам більш вигідну відсоткову ставку, змінити термін кредиту і зменшити розмір виплат.
  • Використовуйте всі можливості. Спробуйте поглянути на нові засоби економії. Порахуйте скільки можна повернути коштів, завдяки кешбекам від покупок. Зараз дізнатися про знижки можна в спеціальних додатках і групах в соціальних мережах.
  • Задумайтесь про медичну страховку для всієї родини. Адже на сьогоднішній день, хворіти- дорого. Завдяки медичні страховки ви завжди будете впевнені у наданні медичних послуг та медикаментів при будь- яких умовах. На сьогоднішній день є багато програм страхування, і Ви маєте змогу підібрати оптимальний поліс для себе.
  • Підробіток. Не вистачає зарплати? Тоді можна подумати про підробіток. Спробуйте активізувати дохід від свого хобі ( наприклад кулінарія, образотворче мистецтво, написання текстів чи переклади). На просторах інтернету є сайти для пошуку підробітку, наприклад “Кабанчик”. З турботою про ваше здоров’я СК “ВАРТО” !

Схожі новини

ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік
11 січня 2024
ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік

ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік. Категорія послуги Аудиторські послуги Електронна пошта для надання інформації ap.frolova@gmail.com   Форма проведення процедури для вобору постачальника Конкурс цінових пропозицій Критерії визначення найкращої пропозиції Мінімальна ціна, найкращі умови оплати, наявність дозвільних документів, ліцензій, строки надання послуг.   Також […]

З Новим роком, дорогі партнери, клієнти та колеги!
2 січня 2024
З Новим роком, дорогі партнери, клієнти та колеги!

В перший день 2024 року наш колектив  СК “Варто” бажає вам стійкості та міцності духу!   Ми живемо в час випробувань. Але Новий рік настав, а разом із ним прийшла надія на настання миру в Україні. Нехай 2024 принесе вам нові можливості, міцне здоров’я та благополуччя.  Залишаємось сильними і незламними завдяки нашим воїнам-захисникам!  Спільними силами […]

ukUK