Як захистити шлунок: поради щодо зміцнення шлунково-кишкового тракту.
30 березня 2021

Як захистити шлунок: поради щодо зміцнення шлунково-кишкового тракту.

Шлунок – один з найважливіших внутрішніх органів, від його здоров’я залежить не тільки травлення, але і загальний стан організму, наш настрій та продуктивність.
Ми підготували кілька порад, які допоможуть Вам уникнути розвитку хвороб шлунка і зберегти здоров’я:
  1. Крок №1 ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ! Наш шлунок всередині вистелений слизовою оболонкою. Це перший рубіж оборони проти бактерій. Однак гострі спеції, оцет, дуже гаряча або холодна їжа, копченості, жир, кава, алкоголь і газовані напої подразнюють слизову і порушують її цілісність. Це мікроскопічні порушення, проте їх досить для того, щоб бактерії проникли в слизову оболонку і почали її руйнувати. Тому важливо обмежити себе у вживанні даних продуктів.
  2. Крок №2. ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ. Для захисту шлунка необхідно дотримуватися здорового способу життя, як мінімум кинути палити і відмовитися від вживання алкоголю. Нікотин підсилює секрецію шлункового соку . А алкоголь має виражену подразнюючу дію на слизову оболонку та гальмує травлення. ❗Регулярне вживання даних речовин призводить до важких хвороб шлунково – кишкового тракту.
  3. Крок №3. НЕ ЗЛОВЖИВАЙТЕ ЛІКАМИ. Деякі препарати можуть істотно подразнювати слизову оболонку шлунка, особливо якщо приймати їх занадто часто.Найпоширеніший тип препаратів, що дратують шлунок, – нестероїдні протизапальні засоби на основі ацетилсаліцилової кислоти. Ці ліки часто приймають без консультації з лікарем при найменших проявах застуди, головних, м’язових та інших болях. Вони ефективні, але можуть викликати роздратування і запалення слизової.
  4. Крок №4. РЕГУЛЯРНО ВІДВІДУЙТЕ ЛІКАРЯ І ЗДАВАЙТЕ АНАЛІЗИ. Навіть якщо Ви прекрасно себе почуваєте, не варто нехтувати візитами до лікаря. Проходити обстеження у гастроентеролога потрібно як мінімум раз в два-три роки, якщо вас ніщо не турбує, і раз на рік, якщо є будь-які скарги.
 Дотримуйтесь цих простих рекомендацій і будьте здорові!

Схожі новини

ОГОЛОШЕННЯ
21 березня 2024
ОГОЛОШЕННЯ

За результатами проведеного 11 березня 2024 року конкурсу комерційних пропозицій на надання аудиторських послуг, найбільш вигідна пропозиція надійшла від аудиторської фірми ТОВ «АФ Аудитор-Консультант-Юрист», яка і була обрана для здійснення обов’язкового аудиту фінансової звітності ТДВ «СК «ВАРТО» за 2023 рік.

ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік
11 січня 2024
ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік

ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік. Категорія послуги Аудиторські послуги Електронна пошта для надання інформації ap.frolova@gmail.com   Форма проведення процедури для вобору постачальника Конкурс цінових пропозицій Критерії визначення найкращої пропозиції Мінімальна ціна, найкращі умови оплати, наявність дозвільних документів, ліцензій, строки надання послуг.   Також […]

ukUK