Як весело і корисно провести ЛОКДАУН?
25 січня 2021

Як весело і корисно провести ЛОКДАУН?

ЗБЕРІГАЙТЕ одразу 5 ІДЕЙ.
  •  Влаштуйте незабутній сімейний День ігор. Це можуть бути настільні ігри, різноманітні імпровізації чи відеоігри. Головне, щоб всі отримали задоволення від гри. Доречі, ось вам найпопулярніші настільні ігри: Дженга, Монополія, Крокодил, Hanabi, Alias.
  • Поекспериментуйте з їжею. Влаштуйте собі #челендж здорового харчування, порадуйте своїх рідних новенькими стравами. А щоб не закидувати себе безліччю рецептів та великими списками продуктів, розпочніть із простих та легких сніданків.
  • Спробуйте спортивні онлайн-тренування. Це особливо актуально для тих, хто пов’язаний з сидячим стилем життя.Існує безліч варіантів провести онлайн – тренування ( йога, фітнес, планка, розтяжка і тд.) Обирай, чого душа бажає!
  • Створіть домашню б`юти-студію, хоча б на один день. Насолодіться улюбленими процедурами не поспішаючи. До процесу можна запросити все сімейство і разом творити власні б’юті-ритуали. Перегляньте поради по догляду за собою від улюблених блогерів. Залишайтеся красивими і здоровими, навіть в умовах локдауну!
  • Присвятіть час самоосвіті! Карантин чудовий шанс дістати недочитану книгу, або розпочати вивчення іноземної мови. Вільний час необхідно розподілити мудро, не лише на розваги, а й на роботу мозку.     Бажаємо міцного здоров’я! З нами бути Варто!

Схожі новини

ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік
11 січня 2024
ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік

ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік. Категорія послуги Аудиторські послуги Електронна пошта для надання інформації ap.frolova@gmail.com   Форма проведення процедури для вобору постачальника Конкурс цінових пропозицій Критерії визначення найкращої пропозиції Мінімальна ціна, найкращі умови оплати, наявність дозвільних документів, ліцензій, строки надання послуг.   Також […]

З Новим роком, дорогі партнери, клієнти та колеги!
2 січня 2024
З Новим роком, дорогі партнери, клієнти та колеги!

В перший день 2024 року наш колектив  СК “Варто” бажає вам стійкості та міцності духу!   Ми живемо в час випробувань. Але Новий рік настав, а разом із ним прийшла надія на настання миру в Україні. Нехай 2024 принесе вам нові можливості, міцне здоров’я та благополуччя.  Залишаємось сильними і незламними завдяки нашим воїнам-захисникам!  Спільними силами […]

ukUK