ЯК ПОЧАТИ ТИЖДЕНЬ, ЩОБ ВІН ПРОЙШОВ ВДАЛО?
7 червня 2021

ЯК ПОЧАТИ ТИЖДЕНЬ, ЩОБ ВІН ПРОЙШОВ ВДАЛО?

Страхова компанія «Ватро» знає ідеальну формулу початку робочого тижня за допомогою якої ви не тільки підвищите свою продуктивність, але й будете краще себе почувати.

1. Не думайте про роботу в вихідні.

Одна з причин, чому ви не встигаєте відпочити після важкого робочого тижня, полягає в тому, що ви цілком не відключились від роботи.
Найкращий відпочинок – зміна виду діяльності. Займіться собою, розслабтесь, проведіть час з сім’єю та максимально очистіть свій мозок та сили перед початком нового робочого тижня))

2. Раніше ляжте спати в неділю

Недостатній сон дійсно може вплинути на ваш настрій і рівень продуктивності. Намагайтесь спати мінімум 9 годин, і особливо в неділю.
Це може повністю змінити ваш день – і особливо ранок. Ви добре відпочинете і будете раді почалася робочому тижні.

3.  Плануйте робочий тиждень заздалегідь.

Так у вас буде чітке уявлення про ваших завданнях на тиждень. Ви будете зібрані, змотивовані, і не забудете про важливі дати і справи.

4.  По можливості не ставте важкі задачі на понеділок

В перший робочий день краще виконати невеликі задачі, а зустрічі на рішення важливих питань запланувати на середину тижня.

5.  Навчіться любити те, що робите.

Ніщо так не приносить задоволення, як заняття улюбленою справою. Подивіться на вашу буденність з іншої сторони, поєднайте зі своїм хобі, додайте креативність, і робота здасться для вас набагато цікавішою.
Пам’ятайте, що будь-який поганий день, можна змінити лише ставленням до нього, і понеділок є тільки трампліном для ваших злетів.

Гарний відпочинок, здоровий сон і правильний режим допоможуть уникнути стресу і професійного вигорання, а ранкова зарядка наповнить енергією на весь день!

 

Схожі новини

ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік
11 січня 2024
ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік

ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік. Категорія послуги Аудиторські послуги Електронна пошта для надання інформації ap.frolova@gmail.com   Форма проведення процедури для вобору постачальника Конкурс цінових пропозицій Критерії визначення найкращої пропозиції Мінімальна ціна, найкращі умови оплати, наявність дозвільних документів, ліцензій, строки надання послуг.   Також […]

З Новим роком, дорогі партнери, клієнти та колеги!
2 січня 2024
З Новим роком, дорогі партнери, клієнти та колеги!

В перший день 2024 року наш колектив  СК “Варто” бажає вам стійкості та міцності духу!   Ми живемо в час випробувань. Але Новий рік настав, а разом із ним прийшла надія на настання миру в Україні. Нехай 2024 принесе вам нові можливості, міцне здоров’я та благополуччя.  Залишаємось сильними і незламними завдяки нашим воїнам-захисникам!  Спільними силами […]

ukUK