Як харчуватися за святковим столом на Великдень?
30 квітня 2021

Як харчуватися за святковим столом на Великдень?

Ми підібрали для Вас поради дієтологів, які допоможуть вам залишатися у формі навіть у святкові дні:
1.Почніть з овочів. Дієтологи пояснюють, що вони мають низьку енергетичну щільність. Це дозволить зменшити відчуття голоду, що захистить Вас від переїдання. Крім того, клітковина поліпшить травлення їжі.
2.Контролюйте кількість білкових і жирних продуктів. Адже жирна їжа, надмірна кількість пасок є причиною загострення хронічних захворювань жовчного міхура та підшлункової залози.
3.Паузи. Важливо, щоб святкування не стало постійним прийомом їжі. Відволікайтеся від столу для фізичної активності. Пам’ятайте також про режим – сніданок, обід і вечерю.
Паска і варені яйця – невід’ємні атрибути будь-якого пасхального столу. Господині змагаються в майстерності випікання і прикрашання паски, Інтернет щовесни рясніє різноманітними варіантами оригінальних крашанок.
Але скільки яєць можна з’їсти на Великдень?
Ідеальна порція – одне яйце в день, але на свято можна дозволити собі три яйця. Саме така доза буде ідеальним компромісом і не призведе до переїдання і тяжкості в шлунку.
Дотримуйтеся цих простих правил і будьте здорові!
З турботою про вас Страхова компанія “Варто”

Схожі новини

ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік
11 січня 2024
ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік

ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік. Категорія послуги Аудиторські послуги Електронна пошта для надання інформації ap.frolova@gmail.com   Форма проведення процедури для вобору постачальника Конкурс цінових пропозицій Критерії визначення найкращої пропозиції Мінімальна ціна, найкращі умови оплати, наявність дозвільних документів, ліцензій, строки надання послуг.   Також […]

З Новим роком, дорогі партнери, клієнти та колеги!
2 січня 2024
З Новим роком, дорогі партнери, клієнти та колеги!

В перший день 2024 року наш колектив  СК “Варто” бажає вам стійкості та міцності духу!   Ми живемо в час випробувань. Але Новий рік настав, а разом із ним прийшла надія на настання миру в Україні. Нехай 2024 принесе вам нові можливості, міцне здоров’я та благополуччя.  Залишаємось сильними і незламними завдяки нашим воїнам-захисникам!  Спільними силами […]

ukUK