“Зелений офіс” уже у СК “Варто”
12 липня 2020

“Зелений офіс” уже у СК “Варто”

Страхова компания «Варто» почала поступово втілювати проект «зелений офіс» серед своїх працівників.
Екологічна відповідальність компанії – це перш за все визнання проблеми забруднення навколишнього середовища. Вона передбачає більш раціональне використання ресурсів компанії, енергії, відходів. Включення цих принципів в корпоративну культуру компанії допомагає досягти головної мети – змінити ставлення співробітників і бізнесу в цілому до охорони навколишнього середовища.
Екологічна відповідальність «Варто» сфокусована в трьох напрямках. По-перше, раціональне споживання електроенергії. По-друге, скорочення споживання пластикового посуду і поліетиленових пакетів. І по-третє, вторинна переробка паперового сміття.
“Необхідно залучати співробітників до добровільної участі в еко-ініціативи компанії. Головне і найскладніше – це запалити своєю ідеєю, мотивувати команду із задоволенням приєднуватися до” зеленого “руху, а не тому, що” так треба “, – вважає Мальник Наталья, керівник страхової компанії Варто

Схожі новини

ОГОЛОШЕННЯ
21 березня 2024
ОГОЛОШЕННЯ

За результатами проведеного 11 березня 2024 року конкурсу комерційних пропозицій на надання аудиторських послуг, найбільш вигідна пропозиція надійшла від аудиторської фірми ТОВ «АФ Аудитор-Консультант-Юрист», яка і була обрана для здійснення обов’язкового аудиту фінансової звітності ТДВ «СК «ВАРТО» за 2023 рік.

ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік
11 січня 2024
ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік

ТДВ СК “ВАРТО” проводить вибір компанії на проведення аудиту Фінансової звітності та звіту страховика за 2023 рік. Категорія послуги Аудиторські послуги Електронна пошта для надання інформації ap.frolova@gmail.com   Форма проведення процедури для вобору постачальника Конкурс цінових пропозицій Критерії визначення найкращої пропозиції Мінімальна ціна, найкращі умови оплати, наявність дозвільних документів, ліцензій, строки надання послуг.   Також […]

ukUK